Prečo my

PRECÍZNOSŤ - PRESNOSŤ - DETAIL - KVALITA

TO SME MY

Precis Clean s.r.o.

ツ. 

DÔVODY PREČO MY

Charakterizuje nás najvyššia spoľahlivosť, dokonalosť, kvalita, pozornosť k detailom a priateľskosť. U nás si môžete byť istí, že výsledok je 100% správny.

Náš zákazník, náš pán.

Precis Clean s.r.o.v Bratislave a okolí ponúka rôzne upratovacie služby. Vyberte si nás kvôli našej povesti pre precíznosť a dokonalosť. Našou výhodou je, že zamestnávame upratovačky ktoré sú finančne dobre ohodnotené, sú motivované a vieme že si tak svoju prácú urobia kvalitne a poctivo.

NAŠE PRIORITY :

  • Kvalitné čistiace prostriedky
  • Tým profesionálnych pracovníkov
  • Flexibilita a spoľahlivosť za prijateľnú cenu
  • Individuálny prístup
  • Rýchli servis
  • Súkromie klientov
  • Dôvera
  • Cit pre detail

Meníte často upratovaciu firmu, z dôvodu nespokojnosti? S nami už nemusíte. Sme Váš spoľahlivý partner pre Vás a Vašu firmu ツ.

 

ČO NÁS ODLIŠUJE

Precis Clean s.r.o. zaisťuje čistotu a hygienu pre obchodných a súkromných zákazníkov. Ponúkame absolútnu spoľahlivosť, efektívnosť, presnosť, starostlivosť a odborné znalosti pri riešení širokého spektra povrchov. Okrem toho sme našim zákazníkom k dispozícii 365 dní v roku mimo otváracích hodín v Bratislave a okolí.

PROFESIONÁLNY

Vieme, aké dôležité je nechať nehnuteľnosť v čistote. Sme profesionálna upratovacia spoločnosť v našom odbore. Precis Clean s.r.o. obsluhuje klientov v Bratislave a okolí. Navrhli sme komplexný zoznam úloh, aby sme zaručili požadovanú úroveň vášho očakávania. Náš štandard je vysoký a spĺňa očakávania majiteľov nehnuteľností, realitných kancelárií a všetkých komerčných a nekomerčných priestorov.

SPOĽAHLIVÝ

Ak hľadáte spoľahlivú upratovaciu spoločnosť v Bratislave, ktorá sa stará o váš domov alebo obchodné priestory, Precis Clean s.r.o. ponúka perfektné služby. Môžete si byť istí, že náš upratovací personál je zdvorilý, priateľský a usilovný a nikdy neodloží upratovaciu prácu na ďalší deň. Ponúkame kvalitné upratovacie služby s flexibilnými hodinami, ktoré umožňujú našim zákazníkom rezervovať si ich upratovanie, keď je to pre nich najvýhodnejšie.

„VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠÍM NAJDÔLEŽITEJŠÍM CIEĽOM!"

Precízne upratovanie overené kvalitou

Prihlásenie