Tepovanie a čistenie kobercov

Tepovanie Bratislava

Tepovanie Bratislava

Tepovanie Bratislava: Precízne hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov celoplošných, kusových, a kobercov s vysokým vlasom.

Tepovanie kobercov od Nás v Bratislave znamená profesionálne tepovanie kobercov a čistenie kobercov všetkých druhov v Bratislave a okolí.

Ako špecialisti v oblasti tepovania kobercov presvedčíme našich zákazníkov inovatívnymi technikami, profesionálnymi službami a vynikajúcou kvalitou v Bratislave a jeho okolí. Naši vyškolení a svedomití pracovníci, ako aj moderné a ekologické technológie čistenia kobercov vám pomôžu mať čisté a hygienické prostredie.

Čo všetko tepujeme a čistíme? Koberce - Sedačky - Gauč - Matrace - Stoličky - Kožené sedačky

Profesionálne tepovanie čalúnenia a tepovanie sedačiek od spoločnosti Precis Clean s.r.o.

Znečistená sedačka, škvrny na gauči alebo potrebujete len dostať čalúnený nábytok späť do formy? Nezáleží na tom, ako špinavú máte pohovku, sedačku alebo milované kreslo. My sa Vám o to postaráme ツ.

Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam spoľahlivo a profesionálne tepujeme všetky druhy čalúnenia. Prostredníctvom našej jedinečnej služby čistenia na mieste v požadovanom termíne si môžete oddýchnuť a relaxovať, zatiaľ čo naše čistiace prostriedky na čalúnenie pomáhajú vášmu čalúnenému nábytku znova žiariť.

Máte podozrenie na roztoče? Pravidelné profesionálne tepovanie tiež pomáha alergikom s alergiou na domáci prach. Vytvára tak prostredie bez baktérií a roztočov.

DOBA SCHNUTIA SEDAČKY:  Doba schnutia sedačiek a čaľuneného nábytku je cca 2-9 hodín. Matrac cca do 4 hodín. Záleží od typu čisteného materialu, stupni znečistenia a na teplote a vetrania v danej miestnosti.

 

PROFESIONÁLNE TEPOVANIE KANCELÁRIÍ

Špičkové tepovanie kancelárií a firiem v Bratislave

Pravidelné čistenie koberca a čalúnenia vášho pracoviska zabezpečuje dobré pracovné prostredie a tak i vizitka vašej firmy.

Kedy je môj koberec opäť suchý a choditeľný? Čas schnutia je zvyčajne 12 - 24 hodín, v závislosti od stavu koberca, vlhkosti a intenzity vetrania. Koberec je po vyčistení okamžite prístupný čistou obuvou.

Kedy tepujeme? Tepovanie vo firmách, kanceláriách, apartmánoch a v iných priestorov tepujeme výlučne cez víkendy alebo v nočných hodinách, aby sme Vám tak nenarušili chod vašej firmy. Samozrejme klientovi sa vieme vždy časovo prispôsobiť ツ.

S čím pracujeme? Na hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov používame kvalitné profesionálne tepovače a stroje značky Kärcher a zároveň i čistiace prostriedky taktiež od značky Kärcher.

V 3 krokoch na profesionálne tepovanie kobercov a čalúnenia

  • 1. krok

    Zavolajte nám, získajte ponuku a dohodnite si termín

  • 2. krok

    Naši odborníci na upratovanie prichádzajú spoľahlivo a presne v požadovaný deň priamo k vám domov

  • 3. krok

    Váš koberec a sedačka znova žiari čistotou a nakoniec spokojný zákazník ツ.

Prihlásenie